KONST / Litografier / Färglitografi 13491250
nr 1349 1250
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Diskuskastare. Signerad, 76x56 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:31:38
28/9 14:08:02